140. СУ "Иван Богоров" - иновативно
"ДОР ЕЗИК ЖИВЕЕ, НАРОД НЕ УМИРА"

КОНСУЛТАЦИИ ОТ УЧИТЕЛИ

КОНСУЛТАЦИИ ОТ УЧИТЕЛИ ЗА ПЪРВИ СРОК НА УЧЕБНАТА 2023/2024 ГОДИНА 

 

Име

Фамилия

Уч.предмет

Ден за консултации

Час

Кабинет

Анита

Стоянова

БЕЛ и Математика

сряда

12:35

202

Анифе

Ашимова

БЗО

понеделник

14:45

401

Анифе

Ашимова

ХООС

вторник

14:45

401

Антонина

Миткова

БЕЛ

понеделник

14:15

304

Антонио

Петров

ИИ

петък

13:45

404

Аспарух

Диков

Философия

понеделник

15:00

403

Валентин

Гочев

Математика

понеделник

14:45

208

Валентина

Миладинова

ИЦ

сряда

14:40

404

Венета

Минчева

ИИ

сряда

14:45

409

Веселин

Маргаритов

Хореография

сряда

14:30

Хореографска зала

Виолета

Илиева

Визуална комуникация

вторник

14:45

407

Георги

Гаров

Хореография

понеделник

16:00

Актова зала

Диана

Ваклинова

Математика

вторник VII клас

14:45

405

Диана

Ваклинова

Математика

сряда IX, X клас

14:45

405

Диана

Кралева

Физика и ЧП

четвъртък

14:40

410

Димитър

Чорбаджийски

ФВС

понеделник

15:00

ФК салон

Дочка

Илиева

БЕЛ и Математика

четвъртък

11:30

102

Екатерина

Цанова

НЕ

петък

12:30

106

Елена

Минцева

ИИ

понеделник

13:30

207

Елица

Пандурска

НЕ

понеделник

14:00

205

Емине

Иланска

ГИ

понеделник

15:00

302

Емине

Иланска

ИЦ

вторник

15:00

302

Иванка

Тодорова

Математика

сряда

14:40

303

Ивелина

Стаменова

ФВС

понеделник

14:45

ФК салон

Ирена

Табакова

ИЦ

понеделник

14:45

404

Калина

Кънева

АЕ

сряда

14:45

410

Калина

Кънева

ИТ

понеделник

14:45

407

Камелия

Маркова

ИИ

сряда

14:45

312

Камелия

Милева

АЕ

понеделник

15:00

408

Камелия

Милева

ИЦ

сряда

15:00

408

Константин

Поборников

АЕ/БЕЛ

понеделник

14:00

204

Корнелия

Миткова

НЕ

сряда

14:00

203

Костадин

Джупанов

ФВС

понеделник

15:00

ФК салон

Красимира

Ангелова

НЕ

четвъртък

13:00

104

Кремена

Петрова

БЕЛ, ЧО, ЧП и ТП

сряда

13:00

209

Кристина

Христова

БЕЛ

вторник

15:00

 

Крум

Моралиев

Хореография

понеделник

16:00

Актова зала

Мариана

Гарова

Хореография

понеделник

16:00

Актова зала

Марио

Гергинов

Хореография

петък

15:00

Актова зала

Мария

Бонкова

ИИ

понеделник

14:45

312

Мария

Шангова

Хореография

понеделник

16:00

Актова зала

Мария

Симеонова

БЕЛ и Математика

понеделник

17:10

103

Мартин

Вачков

Музика

понеделник

16:00

Хореографска зала

Мая

Зафирова

Компютърно моделиране

понеделник

16:00

207

Миглена

Савова

БЕЛ и Математика

четвъртък

11:30

107

Мирослав

Стефанов

Хореография

понеделник

16:00

Актова зала

Натали

Стефанова

БЕЛ

понеделник

15:00

306

Нели

Димитрова

БЕЛ и Математика

четвъртък

11:30

101

Пламенка

Йорданова

БЕЛ и Математика

четвъртък

12:15

210

Полина

Димитрова

Музика

понеделник

14:00

207

Радка

Михайлова

ФВС

вторник

14:45

ФК салон

Радослав

Новаков

Хореография

вторник

14:40

Актова зала

Радослава

Кръстева

НЕ

четвъртък

12:35

206

Сийка

Колева-Величкова

Философия

четвъртък

16:40

207

Силвина

Владова

МТ

понеделник

16:30

 Хореографска

зала

Стелина

Иванова

Математика

вторник

14:30

305

Събинка

Добрева

Математика

вторник

18:00

209

Теодора

Арсова

БЕЛ

сряда

15:00

304

Теодора

Дилова

НЕ

четвъртък

13:00

205

Тодор

Кочев

ГИ

петък

14:45

408

Филип

Гайдов

Графичен дизайн

вторник

14:00

412

Христо

Птухин

ТиП

понеделник

14:15

Кабинет ТиП

Христо

Птухин

ИТ

вторник

14:15

308

Цветелина

Христова

БЕЛ и Математика

сряда

12:35

201

Цветелина

Дойкова

ИТ

сряда

15:00

412

Шенай

Шкодрова

БЕЛ

понеделник

14:45

406

Юлияна

Панова

БЕЛ и Математика

понеделник

13:15

105

Явор

Зарков

АЕ

понеделник

14:00

309

Яна

Цветкова

АЕ

понеделник

15:00

207

Яна

Цветкова

ЧП

сряда

15:00

207

Яна

Цветкова

Биология

четвъртък

15:00

207