140. СУ "Иван Богоров" - иновативно
"ДОР ЕЗИК ЖИВЕЕ, НАРОД НЕ УМИРА"

ЕКИПИ

УЧЕБНАТА 2021/2022

 

РЪКОВОДСТВО НА 140. СУ „ИВАН БОГОРОВ“:

  • Мая Зафирова – директор  MAYaZAFIROVA@140su.com
  • Цеца Гергинова – заместник-директор учебна дейност, начален учител  TsETsAGERGINOVA@140su.com
  • Марио Гергинов – заместник-директор учебно-творческата дейност, хореограф mariogerginov_zdut@140su.com 
  • Георги Гаров - заместник-директор учебно-творческа дейност, хореограф gaorgigarov@140su.com 
  • Елица Пандурска – заместник-директор учебна дейност ELITsAPANDURSKA@140su.com 
  • Десислава Яньовска - заместник-директор административно-стопанска дейност DESISLAVAYaNYOVSKA@140su.com
  • Виолета Илиева – РНИКТ, информационни технологии VIOLETAILIEVA@140su.com 
  • ......................... - технически секретар hristinazhukova@140su.com    

ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ:

ЕКИП ЗА ПОДКРЕПА НА ЛИЧНОСТНОТО РАЗВИТИЕ:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ЧУЖДИ ЕЗИЦИ:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ:

  • Диана Ваклинова – математика, информационни технологии DIANAVAKLINOVA@140su.com 
  • Иванка Тодорова – математика  ivankatodorova@140su.com 
  • Валентин Гочев– математика valentingochev@140su.com 
  • Ралица Йорданова - Информационни технологии ralitsayordanova@140su.com 
  • Христо Птухин – технологии и предприемачество и информационни технологии HRISTOPTUHIN@140su.com
  • Благовеста  Георгиева- Информационни технологии 

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ:

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ПРИРОДНИ НАУКИ:

  • Анифе Ашимова– човекът и природата, химия и опазване на околната среда ANIFEAShIMOVA@140su.com 
  • Диана Кралева – физика и астрономия DIANAKRALEVA@140su.com 

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ИЗКУСТВА:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ: 

 НАЧАЛЕН ЕТАП

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 5 ГОДИШНИ:

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 6 ГОДИШНИ:

КЛАС:

 

II КЛАС:

III КЛАС:

IV КЛАС:

 

НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ С НОРМАТИВ ПО ИНДИВИДУАЛНИ УЧЕБНИ ПРОГРАМИ:

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ 

  • Ивелина Андонова - касиер-домакин ivelinaandonova@140su.com 
  • Венета Велева - пазач, невъоръжена охрана
  • Владимир Владимиров - пазач, невъоръжена охрана
  • Тодор Гаврилов - пазач, невъоръжена охрана
  • Емилия Симеонова - хигиенист
  • Мария Пешева - хигиенист
  • Анна Джамбазка - хигиенист
  • Цветанка Петкова - хигиенист
  • Виолета Иванова - хигиенист