140. СУ "Иван Богоров" - иновативно
"ДОР ЕЗИК ЖИВЕЕ, НАРОД НЕ УМИРА"

ЕКИПИ

УЧЕБНАТА 2023/2024

 

РЪКОВОДСТВО НА 140. СУ „ИВАН БОГОРОВ“:

  • Мая Зафирова – директор  MAYaZAFIROVA@140su.com
  • Марио Гергинов – заместник-директор учебно-творческата дейност, хореограф mariogerginov_zdut@140su.com 
  • Георги Гаров - заместник-директор учебно-творческа дейност, хореограф georgigarov@140su.com
  • Елица Пандурска – заместник-директор учебна дейност, начален учител ELITsAPANDURSKA@140su.com 
  • Ирена Табакова– заместник-директор учебна дейност irenatabakova@140su.com
  • Константин Поборников - заместник-директор приобщаващо образование konstantinpobornikov@140su.com
  • Аспарух Диков - заместник-директор управление на проекти и електронни системи asparuhdikov_zdud@140su.com
  • Виолета Илиева – РНИКТ, информационни технологии VIOLETAILIEVA@140su.com     

ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ:

ЕКИП ЗА ПОДКРЕПА НА ЛИЧНОСТНОТО РАЗВИТИЕ:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

  • Антонина Миткова – български език и литература  antoninamitkova@140su.com
  • Кристина Христова – български език и литература kristinahristova@140su.com
  • Шенай Шкодрова– български език и литература shenayshkodrova@140su.com 
  • Натали Стефанова - български език и литература natalistefanova@140su.com 
  • Теодора Арсова– български език и литература teodoraarsova@140su.com 
  • Аделина Бурова– български език и литература

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ЧУЖДИ ЕЗИЦИ:

  • Явор Зарков - английски език YaVORZARKOV@140su.com 
  • Яна Цветкова - ангийлски език yanaae@140su.com 
  • Мая Янакиева - руски език

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ:

  • Диана Ваклинова – математика, информационни технологии DIANAVAKLINOVA@140su.com 
  • Иванка Тодорова – математика  ivankatodorova@140su.com 
  • Валентин Гочев– математика valentingochev@140su.com 
  • Стелина Иванова - математика stelinaivanova@140su.com 
  • Виржиния Гребеничарска- информационни технологии и математика
  • Христо Птухин – технологии и предприемачество и информационни технологии HRISTOPTUHIN@140su.com
  • Калина Рускова - Кънева - информационни технологии и АЕ - kalinakaneva@140su.com
  • Цветелина Дойкова - Информационни технологии tsvetelinadoykova@140su.com 

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ:

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ПРИРОДНИ НАУКИ:

  • Анифе Ашимова– човекът и природата, химия и опазване на околната среда ANIFEAShIMOVA@140su.com 
  • Диана Кралева – физика и астрономия DIANAKRALEVA@140su.com 

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ИЗКУСТВА:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ: 

  • Костадин Джупанов – физическо възпитание и спорт KOSTADINDZhUPANOV@140su.com 
  • Радка Михайлова – физическо възпитание и спорт RADKAMIHAYLOVA@140su.com 
  • Ивелина Стаменова - физическо възпитание и спорт ivelinastamenova@140su.com 
  • Димитър Чорбаджийски - физическо възпитание и спорт dimitarchorbajiski@140su.com
  • Антонио Великов - физическо възпитание и спорт

 НАЧАЛЕН ЕТАП

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 5 ГОДИШНИ:

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 6 ГОДИШНИ:

I КЛАС:

II КЛАС:

 III КЛАС:

  • Цветелина Христова - класен ръководител и ГЦОУД III „А“ 
  •  Илияна Стайкова - ГЦОУД III „А“
  • Анита Стоянова- класен ръководител III „Б“ anitastoyanova@140su.com 
  • Сийка Величкова - ГЦОУД III „Б“ siykakoleva-velichkova@140su.com 
  • Корнелия Миткова - класен ръководител III „В“  korneliyamitkova@140su.com
  • Цветелина Енчева - ГЦОУД  III "В"encheva@140su.com
  • Събинка Добрева – класен ръководител III „Г“ SABINKADOBREVA@140su.com 
  • Кремена Петров - начален учител в III „Г“
  • Светлана Жекова- ГЦОУД III „Г“ svetlanajekova@140su.com

IV КЛАС:

 

НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ С НОРМАТИВ ПО ИНДИВИДУАЛНИ УЧЕБНИ ПРОГРАМИ:

  • Петя Динева PETYaDINEVA@140su.com 
  • Александра Асенова
  • Младенка Дичева

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ 

  • Любомира Захариева - главен счетоводител
  • Силвия Дерменджиева касиер
  • Силвия-Антония Мацова - технически секретар
  • Венета Велева - пазач, невъоръжена охрана и домакин
  • Владимир Владимиров - пазач, невъоръжена охрана
  • Тодор Гаврилов - пазач, невъоръжена охрана
  • Лазар Евстатиев - общ работник
  • Емилия Симеонова - хигиенист
  • Мария Пешева - хигиенист
  • Анна Джамбазка - хигиенист
  • Цветанка Петкова - хигиенист
  • Блага Любенов - хигиенист
  • Андреана Динкова - хигиенист
  • Соня - хигиенист