140. СУ "Иван Богоров" - иновативно
"ДОР ЕЗИК ЖИВЕЕ, НАРОД НЕ УМИРА"

ЕКИПИ

УЧЕБНАТА 2021/2022

 

РЪКОВОДСТВО НА 140. СУ „ИВАН БОГОРОВ“:

  • Мая Зафирова – директор  MAYaZAFIROVA@140su.com
  • Цеца Гергинова – заместник-директор учебна дейност, начален учител  TsETsAGERGINOVA@140su.com
  • Марио Гергинов – заместник-директор учебно-творческата дейност, хореограф mariogerginov_zdut@140su.com
  • Десислава Яньовска - заместник-директор административно-стопанска дейност DESISLAVAYaNYOVSKA@140su.com
  • Виолета Илиева – РНИКТ, информационни технологии VIOLETAILIEVA@140su.com 
  • Христина Жукова - технически секретар hristinazhukova@140su.com  

ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ:

ЕКИП ЗА ПОДКРЕПА НА ЛИЧНОСТНОТО РАЗВИТИЕ:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

  • Анита-Десислава Андреева – български език и литература ANITA-DESISLAVAANDREEVA@140su.com 
  • Ивана Русева – български език и литература IVANARUSEVA@140su.com 
  • Шенай Шкодрова– български език и литература
  • Виолина Великова – български език и литература VIOLINAVELIKOVA@140su.com 
  • Теодора Арсова– български език и литература

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ЧУЖДИ ЕЗИЦИ:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ:

  • Диана Ваклинова – математика, информационни технологии DIANAVAKLINOVA@140su.com 
  • Десислава Христова – математика DESISLAVAHRISTOVA@140su.com 
  • Иванка Тодорова – математика  ivankatodorova@140su.com 
  • Валентин Гочев– математика
  • Ралица Йорданова - Информационни технологии
  • Христо Птухин – технологии и предприемачество и информационни технологии HRISTOPTUHIN@140su.com 

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ:

  • Сийка Величкова – философски цикъл SIYKAKOLEVA-VELIChKOVA@140su.com 
  • Надежда Вакарелова - география и икономика NADEZhDAVAKARELOVA@140su.com 
  • Вероника Николова - история и цивилизации, свят и личност veronikanikolova@140su.com 
  • Емине Иланска-Ибрахим - история и цивилизации, география и икономика
  • Ирена Табакова - история и цивилизации

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ПРИРОДНИ НАУКИ:

  • Анифе Ашимова– човекът и природата, химия и опазване на околната среда ANIFEAShIMOVA@140su.com 
  • Диана Кралева – физика и астрономия DIANAKRALEVA@140su.com 

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ИЗКУСТВА:

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ:

 НАЧАЛЕН ЕТАП

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 5 ГОДИШНИ:

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 6 ГОДИШНИ:

КЛАС:

  • Маргарита Кърцелянска - класен ръководител I „А“
  • Петранка Угринова - ГЦОУД I „А“
  • Анита Стоянова- класен ръководител I „Б“
  • Сийка Величкова - ГЦОУД I „Б“
  • Розалия Първанова - класен ръководител I „В“
  • Яница Николова - класен ръководител I „Г“
  • Станислава Стоянова - ГЦОУД I „Г“

 

II КЛАС:

III КЛАС:

IV КЛАС:

  • Красимира Ангелова – класен ръководител IV „А“ krasimiraangelova@140su.com 
  • Живка Боянова – ГЦОУД IV „А“ zhivkaboyanova@140su.com 
  • Юлияна Панова-Димитрова -  класен ръководител IV „Б“
  • Мария Симеонова - ГЦОУД  IV „Б“
  • Гергана Георгиева - класен ръководител IV „В“ GERGANAGEORGIEVA@140su.com 
  • Диана Гергова – ГЦОУД IV „В“ DIANAGERGOVA@140su.com 

 

НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ С НОРМАТИВ ПО ИНДИВИДУАЛНИ УЧЕБНИ ПРОГРАМИ:

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ 

  • Венета Велева - пазач, невъоръжена охрана
  • Владимир Владимиров - пазач, невъоръжена охрана
  • Тодор Гаврилов - пазач, невъоръжена охрана
  • Емилия Симеонова - хигиенист
  • Мария Пешева - хигиенист
  • Радка Шопова - хигиенист
  • Анна Джамбазка - хигиенист
  • Цветанка Петкова - хигиенист
  • Виолета Иванова - хигиенист