140. СУ Иван Богоров - иновативно
"ДОР ЕЗИК ЖИВЕЕ, НАРОД НЕ УМИРА"

ЕКИПИ

УЧЕБНАТА 2020/2021

 

РЪКОВОДСТВО НА 140. СУ „ИВАН БОГОРОВ“:

  • Мая Зафирова – директор;
  • Цеца Гергинова – заместник-директор учебна дейност, начален учител;
  • Мая Янакиева – заместник-директор учебна дейност; български език и литература;
  • Марио Гергинов – заместник-директор учебно-творческата дейност, хореограф;
  • Константин Поборников - заместник-директор учебна дейност приобщаващо обарзование; английски език;
  • Десислава Яньовска - заместник-директор административно стопанска дейност;
  • Виолета Илиева – РНИКТ, информационни технологии;

ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ:

  • Анита Стоянова;

ЕКИП ЗА ПОДКРЕПА НА ЛИЧНОСТНОТО РАЗВИТИЕ:

  • Валерий Михайлов – училищен психолог;
  • Десислава Николова – училищен психолог;
  • Татяна Тренева – педагогически съветник, 
  • Юркие Фейзи – логопед, ресурсен учител;
  • Цветомира Дачковска – логопед;
  • Людмила Митъркова – ресурсен учител;
  • Димитър Попов – ресурсен учител;
  • Тетяна Маргаритова – ресурсен учител;
  • Цветан Киринов – ресурсен учител;

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

  • Радостина Костова – български език и литература;
  • Анита-Десислава Андреева – български език и литература;
  • Ивана Русева – български език и литература;
  • Виолина Великова – български език и литература;

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ЧУЖДИ ЕЗИЦИ:

  • Константин Поборников – английски език;
  • Милена Сахакян - английски език;
  • Милена Цветанова – английски език;
  • Явор Зарков - английски език;
  • Надя Червенкова - ангийлски език;
  • Мая Янакиева - руски език;

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ:

  • Диана Ваклинова – математика, информационни технологии
  • Десисла Христова – математика
  • Исмаил Сюлейманов – математика
  • Снежанка Христова – информационни технологии
  • Христо Птухин – технологии и предприемачество и информационни технологии
  • Албена Панталеева-Кондева - информационни технологии

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ:

  • Сийка Величкова – философски цикъл;
  • Ани Банкова – история и цивилизации, география и икономика;
  • Надежда Вакарелова - география и икономика;
  • Вероника Николова - история и цивилизации, свят и личност;

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ПРИРОДНИ НАУКИ:

  • Илияна Шотева – биология и здравно образование, човекът и природата;
  • Анифе Ахмедова– човекът и природата, химия и опазване на околната среда;
  • Диана Кралева – физика и астрономия;

 МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ИЗКУСТВА:

  • Антонио Петров – изобразително изкуство;
  • Камелия Маркова – изобразително изкуство;
  • Елена Минцева – изобразително изкуство;
  • Гален Гатев – музика;
  • Радослав Тодоров – хореография;
  • Северина Кирова – хореография;
  • Веселин Маргаритов – хореография;
  • Радослав Новаков - хореография;
  • Мартин Вачков – корепетиция;
  • Ивелин Иванов – корепетиция;
  • Явор Христов – корепетиция;
  • Георги Величков – корепетиция;
  • Кристиян Казаков - корепетиция;

МЕТОДИЧЕСКО ОБЕДИНЕНИЕ ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ И СПОРТ:

  • Костадин Джупанов – физическо възпитание и спорт;
  • Радка Михайлова – физическо възпитание и спорт;
  • Цветан Гелев – физическо възпитание и спорт;
  • Ивелина Стаменова - физическо възпитание и спорт;

 НАЧАЛЕН ЕТАП

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 5 ГОДИШНИ:

  • Мирослава Николова;
  • Гергана Тодорова;

ПОДГОТВИТЕЛЕН КЛАС 6 ГОДИШНИ:

  • Ирина Евгениева;

I КЛАС:

  • Росица Методиева – класен ръководител I „А“
  • Десислава Борисова – ГЦОУД I „А“
  • Елица Пандурска – класен ръководител I „Б“
  • Лили Светлозарова –ГЦОУД I „Б“
  • Радослава Тодорова - класен ръководител I „В“
  • Илиян Марков – ГЦОУД I „В“

II КЛАС:

  • Нели Миланова – класен ръководител II „А“
  • Дочка Илиева – ГЦОУД II „А“
  • Невяна Божкова – класен ръководител II „Б“
  • Събинка Добрева – ГЦОУД II „Б“
  • Елена Петрова - класен ръководител II „В“
  • Ани Гешева– ГЦОУД II „В“

III КЛАС:

  • Ивелина Велева – класен ръководител III „А“
  • Живка Боянова – ГЦОУД III „А“
  • Иванка Симеонова – класен ръководител III „Б“
  • Мария Лалова – ГЦОУД III „Б“
  • Гергана Георгиева - класен ръководител III „В“
  • Диана Гергова – ГЦОУД III „В“

IV КЛАС:

  • Елина Николова – класен ръководител IV „А“
  • Красимира Ангелова – ГЦОУД IV „А“
  • Анита Стоянова – класен ръководител IV „Б“
  • Сийка Величкова – ГЦОУД IV „Б“
  • Розалия Първанова - класен ръководител IV „В“
  • Яница Николова – ГЦОУД IV „В“

НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ С НОРМАТИВ ПО ИНДИВИДУАЛНИ УЧЕБНИ ПРОГРАМИ:

  • Петя Динева;
  • Цветанка Стоянова
  • Мирослава Дякова-Миланова